Połączenia sieci pierścieniowych - opis

Tu poruszamy tematy związane z programem Profil Koordynator
Marcin Polarczyk
YouTube:
Miejscowość: Warszawa
e-mail:
Kontaktowanie:

Połączenia sieci pierścieniowych - opis

Postautor: Marcin Polarczyk » poniedziałek 30 sie 2021, 08:29

Witam,

Natrafiłem na kolejny problem, którego nie jestem w stanie rozwiązać. Przygotowuje profile dla sieci gazowej i część sieci jest pierścieniowa. W związku z tym mam np. odcinki, które z jednej strony zaczynają się trójnikiem, a na końcu łączą się z innym odcinkiem, który w miejscu połączenia ma wstawiony trójnik. Koordynator ładnie wykrywa, że ta sieć ma się łączyć i nie wypluwa błędu o skrzyżowaniu tylko pokazuje połączenie na zielono i nawet wstawia prawidłowy opis.
Niestety opis ten jest zdublowany. Nie mam pojęcia z czego to wynika. Czy da się jakoś zostawić jeden opis (nie chce wyłączać wszystkich opisów skrzyżowań z innymi projektami bo wtedy opisy zupełnie znikają).

btw. To nie tylko opis jest zdublowany, ale to skrzyżowanie po prostu wyświetla się dwa razy na liście uzbrojenia.

Obrazek

gharalion
YouTube:
Miejscowość: Ruda Śląska
e-mail:
Kontaktowanie:

Re: Połączenia sieci pierścieniowych - opis

Postautor: gharalion » poniedziałek 30 sie 2021, 08:37

Da się ręcznie usunąć w zakładce SIEC -> WYLOTY.

Marcin Polarczyk
YouTube:
Miejscowość: Warszawa
e-mail:
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin Polarczyk » poniedziałek 30 sie 2021, 11:16

gharalion pisze:Da się ręcznie usunąć w zakładce SIEC -> WYLOTY.

Niestety nie. To usuwa opisy na połączeniach gdzie rzeczywiście jest wprowadzony wylot jako rozgałęzienie sieci. Wyrzuciłem wszystko na wszelki wypadek a te opisy skrzyżowań nadal zostają. (bo to jest traktowane jako skrzyżowanie z uzbrojeniem, a nie wylot).

W tabeli uzbrojenia nie da się edytować tych opisów.

pawelo150
YouTube:
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
e-mail:
Kontaktowanie:

Postautor: pawelo150 » środa 01 wrz 2021, 16:56

Jak sobie zrobiłem własny profil i spróbowałem zrobić pierścień to skrzyżowanie pojawia mi się tylko raz. podeślij proszę plik z tym zakresem to sobie zerknę i może się coś uda podpowiedzieć :-)

Wróć do „PROFIL KOORDYNATOR 8”